b_450_0_16777215_0_0_images_Zdjecia_AK_bruno_gryc.jpgChłopiec w niebieskim kasku i białym kombinezonie zawodniczym.

Mamy w Wilanowie wielki talent kartigowy. To Bruno Gryc, o którym już pisaliśmy w ub. roku, kiedy zajął I miejsce w Kartingowych Mistrzostwach Polski w klasie Baby ROK oraz wygrał ROK CUP Poland.

W sezonie 2021 Bruno przesiadł się do wyższej kategorii MINI – jako debiutant i jeden z najmłodszych zawodników zajął piąte miejsce ROK CUP Poland. W Kartingowych Mistrzostwach Polski zajął 9 miejsce co stanowi duży sukces mając na uwadze fakt, że startował po raz pierwszy w nowej kategorii i rywalizował z zawodnikami o 2-3 lata starszymi. Natomiast w Światowym Finale ROKa, po zaciętej walce i prowadzeniu przez dużą część zawodów stanął na trzecim stopniu podium wielkiego finału. Bruno uzyskał najlepszy wynik wśród polskich Mini Rokkersów. Podczas Gali Sportu Kartingowego, Bruno otrzymał również Nagrodę Specjalną od Karting Raport dla najbardziej perspektywicznego, rozwijającego się, najwięcej wyprzedzającego i pozytywnego zawodnika.